Vario Certified Solution Partner
Kontakt
4profit, s.r.o.
Na Sádkách 1894
530 03 Pardubice
e-mail: info@4profit.cz

Společnost 4profit, s.r.o. je certifikovaným partnerem společnosti Seyfor, a.s.., výrobce ERP software Vario. Služby spojené s jeho nasazením a provozem tvoří základní stavební kámen aktivit naší společnosti. Opíráme se nejen o rozsáhlé teoretické znalosti z oblasti fungování obchodních firem, z oblasti informačních a databázových systémů, ale v neposlední řadě také o mnoholeté zkušenosti s ostrým provozem systému Vario.

Mezi klienty naší společnosti patří firmy, které hledají vhodný podnikový software a také stávající uživatelé systému Vario.

Firmám, které hledají vhodný podnikový software, můžeme nabídnout bezplatné předvedení systému Solitea Vario, konzultace a poradenství. Uvědomujeme si těžkou pozici firmy, která stojí před zcela zásadním rozhodnutím a neorientuje se na složitém a komplikovaném trhu podnikových informačních systémů. Naším cílem je porozumět potřebám každé firmy a kvalifikovaně poradit s výběrem vhodného software. Poskytneme cenné rady, jak vybírat vhodný software, na jaké vlastnosti se zaměřit, na jaké otázky hledat odpovědi.

Stávajícím uživatelům systému Vario nabízíme konzultace, školení uživatelů a vývoj na zakázku. Dle potřeb dodáme jakékoliv tiskové výstupy, doplňky rozšiřující funkce systému či celé moduly pro vedení dalších agend firmy. Pro firmy, které si uvědomují důležité postavení informačního systému, nabízíme analýzu pracovních postupů a užívání systému a následné návrhy úprav, které vedou k zrychlení a zpřesnění práce uživatelů či automatizování operací prováděných opakovaně.

Ověrte si, že spolupráce s námi může být významným přínosem pro Vaši firmu!


Pokud máte zájem o spolupráci s námi nebo chcete více informací o našich produktech, neváhejte nás kontaktovat >>.

4profit, s.r.o. © 2023
O nás |VARIO |Expedice pro VARIO |Vario Web Service |Rozšíření eShop |Reference |Kontakty |